ÜHINENUD PÕLLUMEHED OÜ on asutatud 1999. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris kinnisvara, põhitegevusala on enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus.
Ettevõtte juht on Hanno Riismaa. Omanik on Hanno Riismaa.
ÜHINENUD PÕLLUMEHED OÜ teenis 2025 aastal 151 965 eurose müügitulu juures 19 397 eurot ärikasumit.
Seisuga 06.11.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Hanno Riismaa (54) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Hanno Riismaa | 01.09.2023 | 2 556 € | Ainuomand |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| GALILEO EQT OÜ | 02.09.2023 | 2 500 € | Ainuomand | |
| TRUE INVEST OÜ | 06.02.2024 | 6 391 € | Ainuomand | |
| PRISMANET OÜ | 01.09.2023 | 858 € | Ainuomand | |
| BISLY OÜ | 23.06.2022 | 1 602 € | Ainuomand | |
| RKEJ INVEST OÜ | 16.08.2023 | 16 € | Ainuomand | |
| NÄHTAMATUD DÜNAAMIKAD OÜ | 06.10.2026 | 5 € | Ainuomand |
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2014 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 151 965 | 151 694 | 154 981 | 150 709 | 216 988 | 124 892 | 139 347 | 133 807 | 91 731 | 87 131 | |
| Ärikasum | 19 397 | 11 472 | 31 230 | −68 219 | 103 194 | 41 568 | −5 070 | 19 767 | 34 851 | 15 042 | |
| Töötajad | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 0 | |
| Varad | 937 798 | 925 804 | 955 151 | 937 031 | 1 mln | 949 276 | 1,1 mln | 825 178 | 831 521 | 872 604 | |
| Kokku omakapital | 525 774 | 508 388 | 520 768 | 482 554 | 590 292 | 498 673 | 493 793 | 484 469 | 468 626 | 417 158 | |
| Ärirentaablus % | 13 | 8 | 20 | -45 | 48 | 33 | -4 | 15 | 38 | 17 | |
| Tööjõukulud | 14 226 | 13 254 | 10 596 | 9 470 | 9 377 | 8 136 | 8 028 | 8 643 | 6 464 | 0 | |
| Keskmine kuutöötasu | 886 | 825 | 660 | 590 | 584 | 507 | 500 | 269 | 403 | 361 | |
| Käibevara | 171 129 | 155 245 | 157 330 | 415 511 | 476 610 | 434 505 | 571 822 | 270 702 | 267 960 | 313 422 | |
| Põhivara | 766 669 | 770 559 | 797 821 | 521 520 | 528 137 | 514 771 | 531 819 | 554 476 | 563 561 | 559 182 | |
| Kohustused | 412 024 | 417 416 | 434 383 | 454 477 | 414 455 | 450 603 | 609 848 | 340 709 | 362 895 | 455 446 | |
| Kasum enne tulumaksustamist | 17 387 | −12 380 | 38 832 | −123 853 | 91 619 | 4 880 | 9 324 | 15 843 | 51 468 | 17 719 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 68201 | 151 965 | 100 | Jah |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 21.05.2024 | TRANSPORDIAMET | 1 250 eurot | PÕHIVARA Maanteetransport |
| 21.12.2023 | TRANSPORDIAMET | 1 282 eurot | PÕHIVARA Maanteetransport |
| 14.06.2022 | TALLINNA HUVIKESKUS KULLO | 250 eurot | MAJANDAMISKULUD Noorte huviharidus ja huvitegevus |