SIIMAN SERVICE OÜ on asutatud 2011. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris ehitus, ehitusmaterjalide tootmine, kaubandus, põhitegevusala on kokkupandavate puitehitiste ja nende elementide tootmine.
Ettevõtte juhid on Kristo Anslan ja Piret Anslan. Omanik on Siim Irs.
SIIMAN SERVICE OÜ teenis 2025 aastal 124 258 eurose müügitulu juures −29 149 eurot ärikahjumit.
Seisuga 07.11.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Piret Anslan (54) | |
| Kristo Anslan (38) | |
| Siim Irs (41) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Siim Irs | 02.09.2023 | 2 508 € | Ainuomand |
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 124 258 | 239 201 | 472 397 | 405 587 | 454 358 | 298 938 | 444 697 | 442 042 | 639 512 | 698 580 | ||
| Ärikasum | −29 149 | −15 728 | 4 852 | 74 085 | 35 708 | 5 673 | 33 441 | −149 187 | −25 294 | 30 625 | ||
| Töötajad | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 3 | 3 | 4 | 4 | 4 | ||
| Varad | 268 536 | 256 973 | 303 364 | 287 513 | 253 870 | 159 801 | 203 436 | 208 103 | 423 260 | 560 564 | ||
| Kokku omakapital | 219 422 | 248 941 | 270 248 | 265 640 | 192 260 | 156 636 | 151 281 | 119 769 | 272 527 | 302 884 | ||
| Ärirentaablus % | -23 | -7 | 1 | 18 | 8 | 2 | 8 | -34 | -4 | 4 | ||
| Tööjõukulud | 1 617 | 1 906 | 3 218 | 3 927 | 868 | 19 308 | 28 810 | 44 242 | 47 201 | 67 576 | ||
| Keskmine kuutöötasu | 1 203 | 897 | 918 | 980 | 1 052 | 1 044 | 1 263 | |||||
| Käibevara | 254 399 | 256 973 | 290 531 | 239 955 | 198 309 | 159 801 | 92 235 | 20 061 | 82 485 | 109 137 | ||
| Põhivara | 14 137 | 0 | 12 833 | 47 558 | 55 561 | 0 | 111 201 | 188 042 | 340 775 | 451 427 | ||
| Kohustused | 49 114 | 8 032 | 33 116 | 21 873 | 61 610 | 3 165 | 52 155 | 88 334 | 150 733 | 257 680 | ||
| Kasum enne tulumaksustamist | −29 518 | −21 307 | 4 608 | 73 380 | 35 624 | 5 355 | 31 512 | −152 758 | −30 357 | 22 984 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Kokkupandavate puitehitiste ja nende elementide tootmine | 16231 | 77 118 | 63 | Jah |
| Tõste- ja teisaldusseadmete ja -masinate ning nende varuosade, k.a konteinerite hulgimüük | 46642 | 24 507 | 20 | Ei |
| Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 41001 | 21 747 | 18 | Ei |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast