KUIVAJÕE FARMER OÜ on asutatud 1993. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris põllumajandus, metsamajandus, põhitegevusala on piimakarjakasvatus.
Ettevõtte juht on Urmas Põlluaas. Omanike hulgas on BRENDASTER INVEST OÜ, VALDEREKS OÜ, Vello Kivistik, Viive Karu, Kaius Leetus.
KUIVAJÕE FARMER OÜ teenis 2025 aastal 3,91 miljoni eurose müügitulu juures 723 087 eurot ärikasumit.
Seisuga 07.11.2026 on ettevõttel 73 741 eurone maksuvõlg. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Urmas Põlluaas (59) | |
| Vello Kivistik (73) | |
| Aare Mölder (61) | |
| Jüri Valdma (63) | |
| Karmo Ludvi (54) | |
| Olev Int (61) | |
| Sulev Int (62) | |
| Lembit Jaanus (68) | |
| Andres Kasela (52) | |
| Maire Romet (67) | |
| Andrus Roosimägi (69) | |
| Selma Sündema (84) | |
| Helle Tismus (86) | |
| Väino Uuvits (84) | |
| Margo Vahtmeister (54) | |
| Selma Jürgenson (86) | |
| Heino Püvi (83) | |
| Marju Kull (71) | |
| Priit Uuvits (48) | |
| Piret Nõmm (50) | |
| Margo Ludvi (56) | |
| Aaro Ludvi (53) | |
| Livia Ludvi (55) | |
| Piia Ludvi (52) | |
| Elen Raudsepp (58) | |
| Alvar Kasela (44) | |
| Mait Aljasmäe (58) | |
| Viive Karu (79) | |
| Hillar Jürgenson (84) | |
| Tarmo Kaaver (67) | |
| Margit Karu (52) | |
| Peeter Karu (73) | |
| Ain Karu (57) | |
| Erna Kruus (94) | |
| Ivar Kull (57) | |
| Kaius Leetus (66) | |
| Liina Leetus (63) | |
| Janek Jaanus (51) | |
| Katrin Jaanus (49) | |
| Arno Saar (76) | |
| Eva Saar (49) | |
| Margus Saar (39) | |
| Jüri Saar (53) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| BRENDASTER INVEST OÜ | 01.09.2023 | 46 908 € | Ainuomand | |
| VALDEREKS OÜ | 01.09.2023 | 6 240 € | Ainuomand | |
| Vello Kivistik | 01.09.2023 | 750 € | Ainuomand | |
| Viive Karu | 01.09.2023 | 735 € | Ainuomand | |
| Kaius Leetus | 01.09.2023 | 528 € | Ainuomand | |
| Marju Kull | 01.09.2023 | 510 € | Ühisomand | |
| Priit Uuvits | 01.09.2023 | 510 € | Ühisomand | |
| Piret Nõmm | 01.09.2023 | 510 € | Ühisomand | |
| Karmo Ludvi | 01.09.2023 | 396 € | Ainuomand | |
| Selma Sündema | 01.09.2023 | 390 € | Ainuomand | |
| Margo Vahtmeister | 01.09.2023 | 354 € | Ainuomand | |
| Peeter Karu | 01.09.2023 | 348 € | Ainuomand | |
| Erna Kruus | 01.09.2023 | 348 € | Ainuomand | |
| Janek Jaanus | 20.02.2025 | 318 € | Ühisomand | |
| Katrin Jaanus | 20.02.2025 | 318 € | Ühisomand | |
| Margo Ludvi | 01.09.2023 | 288 € | Ühisomand | |
| Aaro Ludvi | 01.09.2023 | 288 € | Ühisomand | |
| Livia Ludvi | 01.09.2023 | 288 € | Ühisomand | |
| Piia Ludvi | 01.09.2023 | 288 € | Ühisomand | |
| Elen Raudsepp | 01.09.2023 | 288 € | Ühisomand | |
| Lembit Jaanus | 01.09.2023 | 282 € | Ainuomand | |
| Helle Tismus | 01.09.2023 | 282 € | Ainuomand | |
| Arno Saar | 26.06.2025 | 270 € | Ühisomand | |
| Eva Saar | 26.06.2025 | 270 € | Ühisomand | |
| Margus Saar | 26.06.2025 | 270 € | Ühisomand | |
| Jüri Saar | 26.06.2025 | 270 € | Ühisomand | |
| Väino Uuvits | 01.09.2023 | 234 € | Ainuomand | |
| Alvar Kasela | 01.09.2023 | 228 € | Ainuomand | |
| Heino Püvi | 01.09.2023 | 222 € | Ainuomand | |
| Hillar Jürgenson | 01.09.2023 | 198 € | Ainuomand | |
| Liina Leetus | 01.09.2023 | 198 € | Ainuomand | |
| Maire Romet | 01.09.2023 | 144 € | Ainuomand | |
| Tarmo Kaaver | 01.09.2023 | 144 € | Ainuomand | |
| Ivar Kull | 01.09.2023 | 144 € | Ainuomand | |
| Selma Jürgenson | 01.09.2023 | 120 € | Ainuomand | |
| Sulev Int | 01.09.2023 | 108 € | Ainuomand | |
| Andrus Roosimägi | 01.09.2023 | 96 € | Ainuomand | |
| Ain Karu | 01.09.2023 | 90 € | Ainuomand | |
| Mait Aljasmäe | 01.09.2023 | 60 € | Ainuomand | |
| Olev Int | 01.09.2023 | 36 € | Ainuomand | |
| Andres Kasela | 01.09.2023 | 12 € | Ainuomand | |
| Margit Karu | 01.09.2023 | 12 € | Ainuomand |
KUIVAJÕE FARMER OÜ ja tema konkurentide tegevuse ning käekäigu kohta saab lugeda Taime- ja loomakasvatus, Põllumajandus konkurentsiraportist. Vaata raportit Infopangast
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 3,91 mln | 3,3 mln | 3,2 mln | 3,16 mln | 2,18 mln | 1,84 mln | 1,9 mln | 2,04 mln | 2,13 mln | 1,45 mln |
| Ärikasum | 723 087 | 207 664 | 165 878 | 356 651 | 23 972 | −70 047 | 14 518 | −3 623 | 345 484 | 108 498 |
| Töötajad | 31 | 30 | 27 | 29 | 26 | 27 | 29 | 29 | 27 | 25 |
| Varad | 6,19 mln | 5,23 mln | 5,45 mln | 5,15 mln | 4,93 mln | 5,01 mln | 4,67 mln | 4,51 mln | 4,43 mln | 4,24 mln |
| Kokku omakapital | 3,3 mln | 2,41 mln | 2,25 mln | 2,21 mln | 1,95 mln | 2,03 mln | 2,18 mln | 2,24 mln | 2,3 mln | 2,01 mln |
| Ärirentaablus % | 18 | 6 | 5 | 11 | 1 | -4 | 1 | 0 | 16 | 7 |
| Tööjõukulud | 806 690 | 704 457 | 712 240 | 571 009 | 461 536 | 532 277 | 557 024 | 523 812 | 421 399 | 346 632 |
| Keskmine kuutöötasu | 1 621 | 1 463 | 1 643 | 1 226 | 1 106 | 1 228 | 1 196 | 1 125 | 972 | 864 |
| Käibevara | 1,06 mln | 1,26 mln | 1,25 mln | 1,35 mln | 1,07 mln | 999 667 | 857 951 | 548 348 | 868 355 | 975 671 |
| Põhivara | 5,12 mln | 3,97 mln | 4,19 mln | 3,8 mln | 3,86 mln | 4,01 mln | 3,81 mln | 3,96 mln | 3,56 mln | 3,26 mln |
| Kohustused | 2,89 mln | 2,81 mln | 3,2 mln | 2,94 mln | 2,98 mln | 2,99 mln | 2,49 mln | 2,27 mln | 2,13 mln | 2,23 mln |
| Kasum enne tulumaksustamist | 608 294 | 67 598 | 35 776 | 261 405 | −76 368 | −158 856 | −53 008 | −60 787 | 292 325 | 65 701 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Piimakarjakasvatus | 01411 | 3,57 mln | 91 | Jah |
| Muu veislaste ja pühvlikasvatus | 01421 | 252 371 | 6 | Ei |
| Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus | 01111 | 61 202 | 2 | Ei |
| Taimekasvatuse abitegevused | 01611 | 24 743 | 1 | Ei |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
| Nõude liik | Võlgnevus | Maksegraafik | Vaidlustatud |
|---|---|---|---|
| Intress | 184 € | 184 € | 0 € |
| Töötuskindlustusmakse | 1 132 € | 1 132 € | 0 € |
| Sotsiaalmaks | 15 915 € | 15 915 € | 0 € |
| Määramata | 755 € | 755 € | 0 € |
| Maamaks | 3 105 € | 3 105 € | 0 € |
| Käibemaks | 44 709 € | 10 450 € | 0 € |
| Kinnipeetud tulumaks | 7 941 € | 7 941 € | 0 € |
| Kokku | 73 741 € | 39 482 € | 0 € |
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 16.09.2026 | EESTI TÖÖTUKASSA | 736 eurot | MUUD TOETUSED Töötute sotsiaalne kaitse |
| 14.08.2026 | EESTI TÖÖTUKASSA | 750 eurot | MUUD TOETUSED Töötute sotsiaalne kaitse |
| 15.07.2026 | EESTI TÖÖTUKASSA | 672 eurot | MUUD TOETUSED Töötute sotsiaalne kaitse |
| 16.06.2026 | EESTI TÖÖTUKASSA | 640 eurot | MUUD TOETUSED Töötute sotsiaalne kaitse |
| 14.05.2026 | EESTI TÖÖTUKASSA | 750 eurot | MUUD TOETUSED Töötute sotsiaalne kaitse |
| 14.04.2026 | EESTI TÖÖTUKASSA | 672 eurot | MUUD TOETUSED Töötute sotsiaalne kaitse |
| 06.02.2026 | PÕLLUMAJANDUSE REGISTRITE JA INFORMATSIOONI AMET | 35 310 eurot | MUUD TOETUSED Põllumajandus |
| 04.02.2026 | PÕLLUMAJANDUSE REGISTRITE JA INFORMATSIOONI AMET | 24 214 eurot | MUUD TOETUSED Põllumajandus |
| 02.02.2026 | PÕLLUMAJANDUSE REGISTRITE JA INFORMATSIOONI AMET | 1 938 eurot | MUUD TOETUSED Põllumajandus |
| 15.01.2026 | PÕLLUMAJANDUSE REGISTRITE JA INFORMATSIOONI AMET | 11 073 eurot | MUUD TOETUSED Põllumajandus |
| 2025 | 2024 | 2023 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Põllumajandustootjate TOP | 91 | 60 | 99-100 | 98 | 90 | 93 | 48 | 34 | 87 | 38 | 27 | 77 | 69 | 53 | 25 | 98 | 150 | 87 | 36 |
| Harjumaa TOP | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 133 | - |
| Gaselli TOP | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 131 | - |