TALLIS OÜ on asutatud 1998. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris veondus ja laondus, põhitegevusala on saadetiste organiseerimine ja ekspedeerimine.
Ettevõtte juhid on Denis Onoprijuk, Sergei Onoprijuk ja Dmitri Onoprijuk. Omanike hulgas on Sergei Onoprijuk, Denis Onoprijuk.
TALLIS OÜ teenis 2025 aastal 1 845 eurose müügitulu juures −26 778 eurot ärikahjumit.
Seisuga 06.11.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Denis Onoprijuk (49) | |
| Sergei Onoprijuk (77) | |
| Dmitri Onoprijuk (53) | |
| Iryna Esko (67) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Sergei Onoprijuk | 01.09.2023 | 2 002 € | Ainuomand | |
| Denis Onoprijuk | 01.09.2023 | 598 € | Ainuomand |
TALLIS OÜ ja tema konkurentide tegevuse ning käekäigu kohta saab lugeda Ekspedeerimine konkurentsiraportist. Vaata raportit Infopangast
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 845 | 48 573 | 28 785 | 71 320 | 39 817 | 21 641 | 87 212 | 149 510 | 270 344 | 204 684 |
| Ärikasum | −26 778 | −15 072 | −14 408 | −6 442 | −15 902 | −14 163 | −50 877 | −10 380 | −6 489 | −8 802 |
| Töötajad | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Varad | 415 063 | 425 372 | 413 740 | 403 889 | 371 142 | 347 200 | 344 623 | 367 348 | 340 312 | 313 901 |
| Kokku omakapital | 382 091 | 397 901 | 386 089 | 372 353 | 343 716 | 320 688 | 310 759 | 327 101 | 301 443 | 281 761 |
| Ärirentaablus % | -1451 | -31 | -50 | -9 | -40 | -65 | -58 | -7 | -2 | -4 |
| Tööjõukulud | 14 954 | 14 750 | 13 345 | 13 071 | 12 845 | 12 310 | 10 972 | 9 634 | 8 349 | 8 349 |
| Keskmine kuutöötasu | 931 | 919 | 831 | 814 | 800 | 767 | 683 | 600 | 520 | 520 |
| Käibevara | 157 935 | 160 105 | 152 677 | 140 447 | 111 689 | 92 710 | 84 642 | 367 348 | 340 312 | 313 901 |
| Põhivara | 257 128 | 265 267 | 261 063 | 263 442 | 259 453 | 254 490 | 259 981 | |||
| Kohustused | 32 972 | 27 471 | 27 651 | 31 536 | 27 426 | 26 512 | 33 864 | 40 247 | 38 869 | 32 140 |
| Kasum enne tulumaksustamist | −7 670 | 12 453 | 13 736 | 28 637 | 23 028 | 9 929 | −16 342 | 25 658 | 19 682 | 24 079 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Saadetiste organiseerimine ja ekspedeerimine | 52261 | 1 845 | 100 | Jah |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast