MIXON VENTURE OÜ on asutatud 2009. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris kaubandus, põhitegevusala on kosmeetika ja tualetitarvete jaemüük.
Ettevõtte juht on Jan-Kristjan Michelson. Omanike hulgas on Margus Merilai, Jan-Kristjan Michelson, KRAME INV OÜ.
MIXON VENTURE OÜ teenis 2025 aastal 1,70 miljoni eurose müügitulu juures 21 825 eurot ärikasumit.
Seisuga 07.11.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Jan-Kristjan Michelson (45) | |
| Margus Merilai (45) | |
| Meelis Krämann (53) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Margus Merilai | 01.09.2023 | 895 € | Ainuomand | |
| Jan-Kristjan Michelson | 01.09.2023 | 895 € | Ainuomand | |
| KRAME INV OÜ | 01.09.2023 | 895 € | Ainuomand |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| LASHTRAYS OÜ | 16.08.2023 | 250 € | Ainuomand |
MIXON VENTURE OÜ ja tema konkurentide tegevuse ning käekäigu kohta saab lugeda Jaemüük posti või interneti teel konkurentsiraportist. Vaata raportit Infopangast
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2014 | 2013 | 2012 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1,7 mln | 2,55 mln | 3,36 mln | 3,5 mln | 3,44 mln | 4,03 mln | 3,61 mln | 3,49 mln | 3,22 mln | 2,84 mln | |||
| Ärikasum | 21 825 | 20 550 | 37 137 | 28 659 | 45 711 | 57 398 | 52 428 | 79 071 | 93 994 | 71 644 | |||
| Töötajad | 6 | 8 | 10 | 14 | 11 | 12 | 12 | 13 | 13 | 10 | |||
| Varad | 1,03 mln | 981 249 | 1,43 mln | 1,52 mln | 1,38 mln | 1,47 mln | 1,42 mln | 1,3 mln | 1,08 mln | 964 565 | |||
| Kokku omakapital | 505 827 | 522 479 | 715 797 | 698 464 | 681 215 | 646 208 | 662 989 | 618 408 | 605 617 | 515 097 | |||
| Ärirentaablus % | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 3 | 3 | |||
| Tööjõukulud | 191 134 | 287 411 | 385 988 | 416 528 | 345 248 | 344 063 | 281 379 | 259 140 | 183 178 | 202 320 | |||
| Keskmine kuutöötasu | 1 984 | 2 238 | 2 404 | 1 853 | 1 955 | 1 786 | 1 460 | 1 242 | 878 | 1 260 | |||
| Käibevara | 1,02 mln | 943 169 | 1,34 mln | 1,38 mln | 1,17 mln | 1,26 mln | 1,24 mln | 1,23 mln | 1,02 mln | 886 916 | |||
| Põhivara | 10 848 | 38 080 | 89 422 | 140 712 | 203 329 | 206 217 | 183 549 | 72 602 | 59 012 | 77 649 | |||
| Kohustused | 526 935 | 458 770 | 712 147 | 819 477 | 693 804 | 821 832 | 760 499 | 685 873 | 474 540 | 449 468 | |||
| Kasum enne tulumaksustamist | 7 267 | 1 493 | 17 333 | 17 249 | 35 007 | 45 785 | 44 581 | 73 463 | 90 520 | 68 240 | |||
| Dividendid | 45 000 | 85 000 | 0 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Kosmeetika ja tualetitarvete jaemüük | 47751 | 1,7 mln | 100 | Jah |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 20.10.2022 | RAKVERE TEATRIMAJA SA | 147 eurot | MAJANDAMISKULUD Teatrid |
| 23.12.2021 | RAKVERE TEATRIMAJA SA | 202 eurot | MAJANDAMISKULUD Teatrid |
| 15.10.2021 | RAKVERE TEATRIMAJA SA | 100 eurot | MAJANDAMISKULUD Teatrid |
| 2018 | 2014 | |
|---|---|---|
| E-kaubanduse TOP | 23 | - |
| Gaselli TOP | - | 29 |
Nimi | Seisund | Alguse kuupäev | Praegu kehtiv |
|---|---|---|---|
| ilukaubamaja.ee | registreeritud | 04.07.2010 | Jah |
| lashtrays.ee | registreeritud | 21.11.2018 | Jah |