MAHARAJA CATERING OÜ on asutatud 2010. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris hotellid, restoranid, catering, põhitegevusala on restoranide ja kohvikute tegevus.
Ettevõtte juhid on Ajit Singh, Manjit Singh Bawa ja Mare Saluvee. Omanik on Ajit Singh.
MAHARAJA CATERING OÜ teenis 2025 aastal 221 402 eurose müügitulu juures −7 396 eurot ärikahjumit.
Seisuga 07.11.2026 on ettevõttel 2 131 eurone maksuvõlg. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Ajit Singh (64) | |
| Mare Saluvee (64) | |
| Manjit Singh Bawa (60) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Ajit Singh | 02.09.2023 | 2 556 € | Ainuomand |
MAHARAJA CATERING OÜ ja tema konkurentide tegevuse ning käekäigu kohta saab lugeda Toitlustusasutused, Toitlustus konkurentsiraportist. Vaata raportit Infopangast
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 221 402 | 142 890 | 218 570 | 222 028 | 43 168 | 84 543 | 278 135 | 276 443 | 198 517 | 233 457 |
| Ärikasum | −7 396 | −44 412 | 58 551 | 3 853 | 4 232 | −17 973 | 2 191 | 26 661 | 2 054 | 979 |
| Töötajad | 7 | 6 | 6 | 6 | 3 | 5 | 6 | 6 | 7 | 11 |
| Varad | 68 973 | 65 112 | 93 856 | 61 696 | 55 141 | 53 202 | 62 870 | 70 497 | 47 144 | 64 597 |
| Kokku omakapital | 39 054 | 46 450 | 90 862 | 32 311 | 28 458 | 24 226 | 42 199 | 40 008 | 13 347 | 11 293 |
| Ärirentaablus % | -3 | -31 | 27 | 2 | 10 | -21 | 1 | 10 | 1 | 0 |
| Tööjõukulud | 99 380 | 84 186 | 76 443 | 74 060 | 30 899 | 47 491 | 54 264 | 63 019 | 88 431 | 98 195 |
| Keskmine kuutöötasu | 884 | 874 | 794 | 769 | 641 | 592 | 563 | 654 | 787 | 556 |
| Käibevara | 44 252 | 39 504 | 67 760 | 38 850 | 33 276 | 30 579 | 40 201 | 48 321 | 25 788 | 43 106 |
| Põhivara | 24 721 | 25 608 | 26 096 | 22 846 | 21 865 | 22 623 | 22 669 | 22 176 | 21 356 | 21 491 |
| Kohustused | 29 919 | 18 662 | 2 994 | 29 385 | 26 683 | 28 976 | 20 671 | 30 489 | 33 797 | 53 304 |
| Kasum enne tulumaksustamist | −7 396 | −44 412 | 58 551 | 3 853 | 4 232 | −17 973 | 2 191 | 26 661 | 2 054 | 979 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Restoranide ja kohvikute tegevus | 56111 | 221 402 | 100 | Jah |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
| Nõude liik | Võlgnevus | Maksegraafik | Vaidlustatud |
|---|---|---|---|
| Intress | 360 € | 360 € | 0 € |
| Sotsiaalmaks | 1 360 € | 500 € | 0 € |
| Käibemaks | 411 € | 0 € | 0 € |
| Kokku | 2 131 € | 860 € | 0 € |
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 29.09.2021 | ETTEVÕTLUSE ARENDAMISE SA | 1 779 eurot | MUUD TOETUSED Üldine majandus- ja kaubanduspoliitika |
| 04.05.2021 | ETTEVÕTLUSE ARENDAMISE SA | 18 267 eurot | MUUD TOETUSED Üldine majandus- ja kaubanduspoliitika |
| 11.02.2021 | EESTI TÖÖTUKASSA | 3 432 eurot | MUUD TOETUSED Töötute sotsiaalne kaitse |
| 2025 | 2024 | |
|---|---|---|
| Perefirmade TOP | 420 | 169-170 |
Nimi | Seisund | Alguse kuupäev | Praegu kehtiv |
|---|---|---|---|
| maharaja.ee | registreeritud | 04.07.2010 | Jah |